29 marz

29 marca 2017

Konferencja zostanie dofinansowana z programu Erasmus+,  a zrealizowana przez Stowarzyszenie ZIARNO i Ekologiczny Uniwersytet Ludowy w Grzybowie w partnerstwie z Kaszubskim Uniwersytetem Ludowym, Starostwem Powiatowym w Płocku i innymi placówkami w Europie (Uniwersytet Ludowy w Brenderup, w Danii,  Szwajcarska Szkoła Rolnictwa Biodynamicznego, Uniwersytet Rolniczy w Płovdiv w Bułgarii i Uniwersytet Zrównoważonego Rozwoju w Eberswalde, Niemcy). Partnerstwo przygotuje na konferencję w ramach projektu publikację, prezentującą polskie i europejskie doświadczenia w rozwoju uniwersytetów ludowych oraz ich rolę w budowaniu kompetencji kluczowych: Główna część konferencji miałaby miejsce w Sali Kryształowej SGGW, druga część obejmowałaby wizytę studyjną w Ekologicznym, Uniwersytecie Ludowym w Grzybowie.

Pierwsza konferencja już za nami. Panowała wspaniała atmosfera, wszyscy wyjechali pełni wrażeń. W najblizszym czasie zamieścimy materiały z konferencji, a teraz warto obejrzeć zdjęcia.

29 marca 2017

Pierwszą konferencję planujemy zorganizować 23 maja 2017 '

Temat konferencji - „Budowanie kompetencji kluczowych a ...